Ürün Detayı

Ürün Kodu
T 228
Ürün Adı
Puzzle fix 1000
Kategori
Puzzle Tools
Yaş Grubu
12+
Oyuncu Sayısı
1
Kutu Ebadı
12x8x1,5 cm
Fiyat
4,9 TL
1000 Parça Puzzle ınızı Yapıştırmak için 40 ml Özel yapıştırıcı içerir. Kullanım Talimatı Bitirmiş olduğunuz puzzle’ın altına, zemini kaplayacak şekilde bir...
Devamı
Puzzle fix 1000

  1000 Parça Puzzle ınızı Yapıştırmak için 40 ml Özel yapıştırıcı içerir. 

 

 Kullanım Talimatı 

Bitirmiş olduğunuz puzzle’ın altına, zemini kaplayacak şekilde bir karton koyun. Bu karton çalışma yüzeyine tutkal bulaşmasına engel olacaktır.  Poşetin içindeki sıvı yapışkanı puzzle’ınızın baskılı yüzeyine eşit dağılacak şekilde sıkın.  Puzzle fix’nizin içinden çıkan üçgen  karton  “spatula”  ile veya kenarı düz bir kartonla tutkalı puzzle aralıklarını dolduracak şekilde iyice yayın. Puzzle’ınızın bütün yüzeyi kaplandıktan sonra,  1,5 saat kurumaya bırakın. Puzzle’ınız çerçeve yaptırmaya hazır hale gelmiştir.

     Bilgi
Puzzle Fix Puzzle’ın üzerinde koruyucu bir yüzey oluşturur, parlaklık verir ve renklerin solmasını engeller ve ömrünü uzatır. Puzzle Fix’ solvent içermez. 3 yaşından küçükler için tehlikeli olabileceğinden, küçük çocukların ulaşamayacağı bir yere koyunuz. Puzzle Fix uygulama videosunu www.ksgames.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.