HAKKIMIZDA     İLETİŞİM     EN     BAYİ GİRİŞİ     SEPET    

Hakkımızda


1989 yılında bir aile şirketi olarak kurulan KS Gameso tarihten günümüze kadar puzzle, oyun aletleri, oyuncak ve kutu oyunlarıimalatı alanlarında faaliyet göstermektedir. Özellikle puzzle üretimi açısındanülkemizde öncü firma konumunda olan KS Games 350’yi aşkın modelde 2 parçadan4000 parçaya kadar tamamen yerli sermaye ile AB kalitesinde hizmet vermektedir.

7000 m2 kapalı alanda 75 çalışanı ile full otomasyonsüreçleri ile üretim yapan KS Games, tüm zincir mağazaların yanı sıra discountve tüm Türkiye genelinde ki toptancılar ile çalışmaktadır. Üretiminin ciddi birbölümünü ABD, İtalya, İsrail, Mısır, Lübnan, Fas, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti,Ürdün, Almanya, Romanya, İspanya ve Irak gibi ülkelere ihraç etmektedir. Onur Yıldırım’ın yönetiminde uluslararası akredite firmalardan alınmış testraporları ile Sedex ve CE normlarına uygun olarak çalışmalarını sürdürenKS Games kalite, müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı iş planları ile özelprojelerde de yetkin hizmet vermektedir.  Ayrıca firmamız FSC® sertifikalıdır. (Lisans kodumuz: FSC® C133848)


Vizyon

 Oyun ve oyuncak sektöründe öncü, hizmetindeörnek ve müşterinin ilk tercih ettiği üretici firma olarak edindiği başarıyıkalıcı kılmak. Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkeseistediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

 

Misyon

 KS Games her geçen gün bir yeniliğin ortayaçıktığı oyun ve oyuncak sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinentecrübeli kadrosu ve istikrarlı büyüme stratejisiyle ilerlemeye devametmektedir. Kayıtsız şartsız kalite ilkesiyle KS Games kaliteyi her zamankendine bir görev edinmiştir. Bu görev bilinciyle KS Games gelecek yıllardadaha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir firma olma içinçalışmaktadır. KS Games bu görevi yerine getirirken çevreye duyarlılıkilkesinden bir an olsun taviz vermemekte, tüm üretim prosedürlerini budoğrultuda düzenlemekte ve gerekli tüm sertifikalarla bu ilkesini garantialtına almaktadır.

Copyright © 2020 KS Games. Her hakkı saklıdır.